Doğal Dünyamız


Ürünlerimizde hem sağlığınız hemde lezzet ön plandadır. Ürünlerimizin üretiminde hiçbir katıkı maddesi veya kimyasal kullanımından özellikle kaçınılarak, DOĞALLIKLARININ korunması sağlanmaktadır.

Doğanın En DOĞAL hali şubelerimizde ve sofralarınızda

Şubelerimize & Sofralarımıza Gelmeden Önce

Kuruluşumuzun bünyesinde ki çiftliklerde yetiştirilen hayvanlarımız yine kuruluşumuza ait tarlalarda “doğal” ortamlarında beslenmektedir. Durak Muhallebicisi bünyesinde ki mandıralarda sütün kalitesini ve kokusunu etkileyen her türlü etkenden uzak bir ortamdan geçirdikten sonra taze sütümüzü her gün elde ediyoruz.

Sonrasında şeker pancarını, Balıkesir Gönen’den gelen pirinçlerimizi, buğday ununu bakır kazanlarımızda 1969 yılından beri değiştirmediğimiz formülümüzle birleştirip tadına doyulmaz Tavuk Göğsümüzü, Kazandibimizi, Sütlaç’ımızı, Keşkül’ümüzü ve diğer sütlü tatlılarımızı sizlerle buluşturmaktayız.
Geçmişten Günümüze


Türk mutfağı dünyanın her köşesinde yer almayı başarmış, eşsiz lezzetlerle ve tatlarla doludur. Kendine özgü yemekleri sayesinde sağlıklı yemekleri en lezzetli haline getiren harika bir mutfaktır.

Kendinizi bu eşsiz güzelliğe hazır hissettiğinizde, geçmişten günümüze gelen bu harika lezzetleri
DURAK MUHALLEBİCİSİ farkıyla tadabilirsiniz.


Alışmış Olduğunuz Doğal Lezzetler